дивись.info

В «Укренерго» заявили про критичну ситуацію із запасами вугілля

В «Укренерго» заявили про критичну ситуацію із запасами вугілля

В «Укренерго» заявили про «критичну ситуацію» із запасами вугілля усіх марок на складах ТЕС – станом на 18 січня, його запаси з початку листопада 2020 року зменшились у 5,2 разів до до 487,5 тис тонн.

Про це повідомляють у пресслужбі «Укренерго».

Зазначається, що із загальних запасів у 487,5 тис тонн газового вугілля – 283,6 тис тонн (запаси зменшились у 7,5 разів), антрацитового – 203,9 тис тонн (-44,4%).

«Тому, починаючи з понеділка 18 січня, включено в роботу додатково шість блоків трьох ТЕС (Вуглегірська ТЕС, Зміївська ТЕС, Трипільська ТЕС) на резервному паливі (газ) сумарною потужністю 1 200 МВт», – йдеться у повідомленні.

В «Укренерго» додали, що через різке похолодання споживання електроенергії зросло. 

«Тому для проходження цього складного періоду з метою збалансування енергосистеми та покриття додаткового навантаження було збільшено генерацію ГЕС та ГАЕС.

Зокрема, середньодобове виробництво ГЕС в порівнянні з минулим тижнем зросло на 30%, а також підвищено навантаження ТЕС – їх середньодобове виробництво збільшилося на 6%. Протягом тижня всі блоки ТЕС в енергосистемі працювали на вугіллі», – додали в компанії.

«Жодних відключень будь-яких категорій споживачів за минулий тиждень та станом на 18 січня не відбулося, графіки обмеження потужності (ГОП) та аварійного відключення (ГАВ) промислових підприємств не застосовувалися і наразі не плануються до застосування», – підкреслили в «Укренерго».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.