дивись.info

За весь час пандемії від коронавірусу померло шестеро людей в українських в’язницях

За весь час пандемії від коронавірусу померло шестеро людей в українських в’язницях
Фото з архіву релакції. На ньому - Львівський СІЗО.

В установах виконання покарань та слідчих ізоляторах зареєстровано 1221 випадок на COVID-19. З них 37 ув’язнених, 51 засуджений, 993 працівники ДКВС України, 140 працівників ЦОЗ ДКВС України.

Про це повідомили в пресслужбі Центру охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України.

Зазначається, що одужало – 1006 осіб, з них: 34 ув’язнених, 48 засуджених, 824 працівників ДКВС та 100 працівників ЦОЗ ДКВС України.

« Продовжують отримувати лікування та перебувають на лікарняному з підтвердженим діагнозом COVID-19: 2 ув’язнених, 2 засуджених, 166 працівники ДКВС та 39 працівників ЦОЗ ДКВС України. Летальних випадків – 6, з них: 1 ув’язнений, 1 засуджений, 3 працівники ДКВС України та 1 працівник ЦОЗ ДКВС України», – йдеться у повідомленні.

Там додають, що в одному слідчому ізоляторі реєструється спалах захворювання на COVID-19 серед засуджених та осіб, узятих під варту. Ситуація знаходиться під контролем фахівців ЦОЗ ДКВС України.

Додамо, що станом на ранок середи, 20 січня, в Україні зафіксовано 4383 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема захворіли 161 дитина та 239 медпрацівників.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.