дивись.info

Львівських студентів запрошують за програмою обміну до США

Львівських студентів запрошують за програмою обміну до США
Фото ілюстративне

Державний департамент США запрошує студентів бакалаврату, які навчаються на 1–2 курсах, до участі у відкритому конкурсі на програму обміну з компонентом «STEM та підприємництво» (UUAESE). 

Про це повідомляє освітній портал Osvita.ua.

Компонент програми UUAESE має на меті покращити академічні знання та навички учасників у галузях STEM (природничі науки, технології, інженерні спеціальності і математика) і підприємництва.

Участь у конкурсі можуть узяти громадяни України, які є студентами 1–2 курсу денної форми навчання в університетах будь-якої форми власності. Претендентам необхідно мати високий рівень академічної успішності, соціальної активності та лідерський потенціал і володіти англійською мовою на рівні, достатньому для навчання та спілкування в англомовному академічному середовищі.

Учасники програми мають бути старші за 18 років на момент початку навчання в США, мати можливість почати навчання із січня 2022 року та відповідати вимогам для отримання візи учасника програми обміну (J-1) для в’їзду до США.

Учасників відбиратимуть за кількома критеріями: академічна успішність, лідерський потенціал, активність у громадському житті, володіння письмовою та розмовною англійською мовою, мотивація й готовність стати учасником програми обміну.

Фіналісти Global UGRAD навчатимуться за будь-якими спеціальностями один семестр без отримання ступеня. Учасникам, які планують навчання за спеціальностями юриспруденція або медицина, пропонують вивчення тільки базових курсів цих спеціальностей.

Програма обміну передбачає оплату проїзду учасників до/із США, оплату вартості навчання, проживання та харчування, медичне страхування, необхідні підручники та щомісячну стипендію.

Учасники програми будуть розміщені в коледжах та університетах по всій території Сполучених Штатів. Студентам не дозволено обирати коледж чи університет. Проживатимуть вони в студентських гуртожитках і вивчатимуть предмети у своїй фаховій галузі, а також предмети з американістики. Стандартна кількість академічних кредитів за семестр – 12.

Під час навчання вони мають займатися волонтерською діяльністю щонайменше 20 годин. Програма для фіналістів конкурсу розпочнеться в США із січня 2022 р. Фіналісти не можуть впливати на дати чи відкладати участь у програмі на пізніший термін.

Процес подання анкет триватиме до 17:00 28 лютого 2021 року. Додаткову інформацію можна отримати, написавши на електронну пошту [email protected].

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.