дивись.info

На Львівщині торік виявили понад 500 тис літрів неякісного пального

На Львівщині торік виявили понад 500 тис літрів неякісного пального
Фото ілюстративне

У 2020 році працівники сектору державного ринкового нагляду Інспекції провели 29 планових та позапланових перевірок палива у його розповсюджувачів.

Про це повідомляють у пресслужбі Держекоінспекції у Львівській області.

Інспекторами виявлено понад 500 000 л палива, що не відповідало встановленим вимогам, відтак прийнято 15 рішень про вжиття обмежувальних заходів щодо суб’єктів господарювання, що розповсюджували дане пальне.

У новому, 2021 році, продовжується активна робота щодо проведення перевірок, зокрема і в межах реагування на звернення громадськості.

Нагадуємо, що Державна екологічна інспекція у Львівській області в межах своїх повноважень здійснює ринковий нагляд за дотриманням вимог, передбачених «Технічним регламентом щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 927 від 1 серпня 2013 року, суб’єктами господарювання Львівщини, що розповсюджують паливо.

Інспекція закликає суб’єктів господарювання, що реалізовують паливо, дотримуватись вимог, встановлених Технічним регламентом.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.