дивись.info

«Пакунки малюка» почали доставляти в регіони

«Пакунки малюка» почали доставляти в регіони

В Україні почали доставляти «пакунки малюка». Зараз вони є у дев’яти областях і Києві, а невдовзі мають з’явитись у всіх регіонах.

Про це повідомили у пресслужбі Міністерства соціальної політики України.

«Розпочато доставку «пакунків малюка» в регіони. «Пакунки малюка» доставлено до закладів охорони здоров’я та структурних підрозділів з питань соціального захисту населення Вінницької, Закарпатської, Дніпропетровської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Одеської, Сумської, Черкаської, областей та міста Києва», — ідеться в повідомленні.

У Мінсоцполітики інформують, що до кінця січня «пакунки малюка» будуть доставлені в усі регіони України.

Нагадуємо, 29 липня торік вітчизняний Кабмін вирішив замінити «Пакунки малюка» на одноразову фінансову допомогу новонародженим у розмірі 5 тисяч гривень ( стільки ж, скільки й вартує наповнення одного бейбі-бокса);

Пізніше у Мінсоцполітики пояснили, як саме новоспеченим батькам отримати грошові виплати. Натомість у дитячому фонді ООН в Україні (ЮНІСЕФ) засудили таку альтернативу та закликали зберегти «пакунки» в тому вигляді, в якому вони були. До слова, більшість українських батьків задоволені бебі-боксами та підкреслюють практичність цих наборів.

Невдовзі після цього, в Раді зареєстрували законопроєкт, у якому йдеться про те, що в Україні пропонують організувати тимчасову закупівлю «пакунків малюка» через Управління Організації Об’єднаних Націй.

За кілька днів понад 4 тисячі батьків новонароджених отримали спеціальну соціальну картку для виплат одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка» Відтак, у травні 2018 року Кабмін затвердив рішення видавати при народженні дитини «бебі-бокси» («пакет малюка») і часткову компенсацію з держбюджету оплати послуг муніципальної няні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.