дивись.info

Професорка Більченко належить до російського «Міжнародного союзу поетів»

Професорка Більченко належить до російського «Міжнародного союзу поетів»
Фото: Євгенія Більченко//Facebook

Викладачка Національно Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова, що в Києві, Євгенія Більченко, котра принизила українську мову, розповіла, що належить до російського «Міжнародного союзу поетів».

Відповідну світлину з посвідченням вона оприлюднила на власній сторінці у Facebook.

Вона похвалилась, що у спілку її взяли у грудні торік, а вчора надіслали документ. «Я чужа до всього символічного, але ця іпостась для мене реально честь, справді. Дякую, Ленінград. Трудимося», – підписала вона фото.

Нагадаємо, професорка Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова Євгенія Більченко, яку обурив закон про мову, записала відеозвернення до президента Зеленського.

У своєму дописі вона називає Україну американською колонією, а закон «ланкою в ланцюзі, черговим опухлим лімфовузлом в тілі онкохворої американської колонії». І додає, що тепер свідомо переходить на російську.

Читайте також: Українською, будь ласка, або Чому українська мова досі доводить своє право на існування

Цей допис на сторінці Євгенії Більченко зібрав понад 3700 коментарів, значна частина з яких вкрай негативна.

24 січня, жінка записала відеозвернення до Володимира Зеленського і стверджує, що їй буцімто погрожують звільненням у навчальному закладі, де вона працює, а також звідусіль лунають погрози.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.