дивись.info

Дітей Львова запрошують долучитись до мотиваційного заходу «Від першого кроку – до успіху»

Дітей Львова запрошують долучитись до мотиваційного заходу «Від першого кроку – до успіху»

Завтра, 29 січня, о 14.00 гостем АРТ-простору Центральної дитячої бібліотеки м. Львова (вул. Окуневського, 3) стане Павло Гоц – молодий музикант, радіоведучий та бібліотекар. Також він директор ДК NAZVA та гітарист-вокаліст ватаги Joryj Kloc, у складі якої успішно гастролює країнами світу.

Про це повідомляють у пресслужбі ЛМР.

Павло Гоц у дитинстві багато часу проводив у бібліотеці: читав, займався музикою і з часом став ініціатором створення бібліотечного рок-гурту ПашКо BAND. Його успіх є свідченням того, що для кожної дитини сучасна бібліотека може стати місцем, де формується світогляд, втілюються ідеї, розвиваються таланти та здійснюються мрії.

Зустріч відбудеться online/ofline в рамках циклу мотиваційних заходів для користувачів-підлітків «Від першого кроку — до успіху» на сторінці у Facebook: ART Prostir. Відділ мистецтв Центральної дитячої бібліотеки м. Львова

Знайомство і неформальне спілкування з молодими людьми та їх досягненнями в різних сферах діяльності сприятиме зокрема, пошуку власних шляхів до саморозвитку, вдосконаленню комунікативних навичок та ефективній реалізації здібностей і талантів молоді.

Контактна особа: Галина Труш, тел.0934340593

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.