Театр Лесі покаже у лютому дві прем'єри

repertuar lesi
ЛМР

У лютому культура Львова повертається до роботи з новою силою. Цього місяця Театр Лесі дивуватиме своїх глядачів одразу двома прем'єрами.

Про це повідомляють у пресслужбі ЛМР.

«Ми вже дуже багато разів ділилися про наші вистави та їхні особливості. Тож час розповісти про акторську команду і ті маленькі/великі виклики, які вони ставлять, аби вийти на сцену для вас», — зазначають в театрі.

Актуальні події місяця:

5/02, 6/02 — ПРЕМ'ЄРА. Герої Хаосу (16+). Для цієї вистави Оксана Цимбаліст та Роман Кривдик вигадали мавпячу мову.

7/02 — Люди. Під час цього спектаклю Дмитро Наумець годує з рук глядачів та глядачок. І що найцікавіше — меню щоразу змінюється.

9/02, 12/02 — Галдамаш (18+). Михайло Понзель, Назар Бонящук та Віталік Гордієнко щоразу відчувають у виставі дискримінацію, бо 70% часу інші актори та актриси вдають, що їх не існує.

13/02 — Баба Пріся (18+). Перша вистава в Театр Лесі Українки в якій є продакт-плейсмент, а Сергій Литвиненко виступає в ролі амбасадора сигарет Marlboro.

14/02 — Мої родичі та інші покидьки (18+). Незважаючи на метеорологічні прогнози та погоду за вікном, Катерина Кудлач щоразу мокне під дощем.

18/02, 19/02 — Уявні маршрути Львовом. Під час цієї вистави Анна Єпатко та Софія Лешишак роблять вигляд, що вони не просто акторки, а цілі театри. Ці «персонажі» не є вигаданими, а збіги не випадкові.

21/02 — Горизонт 200 (16+). Глядачі зможуть скласти генеалогічне дерево актора Андрія Кравчука, а ще побачити справжню «кравчучку».

26/02 — ПРЕМ'ЄРА.Макбет (18+). У виставі можна побачити квартет образів від Ростислава Колачника. Тут він і на підборах ходить, і смачну людятинку готує.

27/02 — Timetravellers (16+). Спеціально для цієї вистави Анастасія Лісовська навчилася робити лебедів із рушників і, навіть, переступила через свої алкогольні принципи.

28/02 — Філоктет. Античний рейв (18+). Задля спектаклю Василь Сидрко має щоразу помирати і робити б'юті процедури із глини.

Квитки на всі події є за посиланням — https://cutt.ly/ug7cPEH

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: