Бійці зі змішаних єдиноборств Львівщини вибороли 10 медалей на національних змаганнях

лода

У суботу, 6 лютого, у Луцьку відбувся Відкритий турнір зі змішаних єдиноборств ММА «Voin Open Championship». У змаганнях взяли участь 300 спортсменів зі всієї України.

Про це повідомляють у пресслужбі ЛОДА.

Львівщину на турнірі представила команда з 30 спортсменів, які тренуються у львівських клубах «Odysseus», «MMA Center», «Grappling Lviv» та стрийський «Горянин».

У віковій категорії 10-11 років срібним призером став Петро Стех у ваговій категорії 36 кг, а бронзовим Дмитро Жуков у вазі 45 кг. Серед спортсменів 14-15 років срібним призером у вазі 60 кг став Святослав Дутко.

У віковій категорії 16-17 років золото змагань здобула Діана Хмура у вазі 55 кг, срібними призерами стали Руслан Коник у ваговій категорії 52 кг та Роман Меленевич у вазі 70 кг, а бронзу виборов Богдан Шкікавий у вазі 65 кг.

Серед спортсменів понад 18 років переможцем змагань став Юрій Хомко у вазі 77 кг, бронзовими призерами Руслан Телібаєв у вазі 61,2 кг та Вадим Книшевич у вазі 70,3 кг.

Варто зауважити, що цими змаганнями команда бійців ММА відкрила змагальний рік.