У цьому році планують провести масштабний фестиваль «Мандруй Україною»

мандри

Учора, 17 лютого, відбулась робоча ZOOM-нарада з ініціативи Державної агенції розвитку туризму з структурними підрозділами галузі туризму обласних державних адміністрацій.

Про це повідомляють у пресслужбі ЛОДА,

До неї долучилося керівництво управління туризму та курортів Львівської ОДА. 

«Проговорили майбутнє формування маркетингової кампанії, промоції туристичних магнітів України та розвику інфтраструктури, організації дослідженнь туристичних потоків на предмет інтересів туриста та вибору локацій для відпочинку, - зазначив заступник управління туризму та курортів облдержадміністрації Тарас Лозинський. - Йшла мова також про організацію масштабних ділових подій, розвиток національного ТІЦ у м. Києві та в регіональних обласних центрах, створення національної комісії з ознакування туристичних шляхів, створення нових туристичних маршрутів та просування існуючих».

Пандемія змінила туристичну галузь. Спільними зусиллями простіше долати її перепони і розвивати безпечний туризм. Відтак, під час онлайн-зустрічі розробили дорожню карту дій і запланували масштабний захід на 2021 рік.

«Серед питань, які підіймались на нараді, - розповідає Тарас Лозинський - були і організація фестивалю «Мандруй Україною» з нагоди 30-річчя Незалежності України, запланований на 21-24 серпня 2021 року та план діяльності на 2021 рік Державної агенції розвитку туризму України та консолідованої участі усіх обласних державних адміністрацій в напрямку розвитку туризму та промоції України в цілому».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: