дивись.info

У мерії повідомили, що замість багатоповерхівки на Малоголосківській побудують школу

У мерії повідомили, що замість багатоповерхівки на Малоголосківській побудують школу
Фото ілюстративне з сайту lyuboml.rayon

Замість багатоповерхівки на вул. Малоголосківській буде школа. Забудовник погодився обмінятися ділянкою, тож на території так званої «Інкубаторної станції» місто зведе школу,- про це повідомляють у пресслужбі ЛМР.

Йдеться про земельну ділянку — територію так званої «Інкубаторної станції». Минулої каденції депутати своїм рішенням передали цю земельну ділянку так званому садовому кооперативу. Тоді міський голова цю ухвалу ветував, але депутати вето подолали. Відтак певні люди набули права власності на ці земельні ділянки, а згодом їх перепродали. Врешті ділянки опинились у власності будівельної компанії «Лев Девелопмент».

«Є проблемна ділянка у мікрорайоні «Під Голоском», яку має у власності «Лев Девелопмент». Там є так звана «Інкубаторна станція». Мешканці проти житлового будівництва. Я мешканців підтримую. Поруч є ділянка під школу. Можна компанії дати іншу ділянку, а на тій, що вони мають, — щоб була школа, садок. Ми відповідну ухвалу та рішення підготуємо», — зазначив міський голова Львова Андрій Садовий сьогодні під час апаратної наради.

За словами заступника міського голови з містобудування Любомира Зубача, забудовник уже погодився на заміну земельної ділянки.

«Фактично, ми повертаємо ситуацію до попереднього стану, коли на території так званої «Інкубаторної станції» було передбачене будівництво школи. І це, серед іншого, буде відображено у комплексних змінах до зонінгу мікрорайону «Під Голоско», — зазначив Любомир Зубач. — На цьому наполягали мешканці, які живуть у прилеглих будинках, цю позицію відстоювали і виконавчі органи міської ради. Очевидно, жодного багатоповерхового будівництва на цій ділянці бути не може. Ще торік ми подали на сесію першу ухвалу, яка попередньо погодила заміну ділянок. Зараз готуємо наступну ухвалу, якою буде акцептовано цю заміну. Ще триває узгодження розміру площі цієї земельної ділянки, аби вони були рівноцінними з огляду на їхню вартість».

Нагадаємо, 24 липня минулого року на позачерговому засіданні сесії ЛМР депутати ЛМР виділили три земельні ділянки у районі Під Голоском для облаштування закладів освіти.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.