Як Православна Церква України ставиться до вакцинації

еп
Фото: 5 канал

Вакцинація не суперечить Божим заповідям та засадам християнської віри.  Отже, Православна Церква України не має жодних заперечень щодо вакцинації як медичної процедури в цілому. 

Вакцинація не суперечить Божим заповідям та засадам християнської віри. Отже, Православна Церква України не має жодних заперечень щодо вакцинації як медичної процедури в цілому. 

Однак змушувати нікого не будуть,- про це йдеться на сторінці Православної Церкви України в facebook. 

У ПЦУ закликають вірних самостійно робити вибір вакцинуватися чи ні. 

«Процедура вакцинації мусить бути добровільною та усвідомленою. Кожна людина вільна прийняти власне зважене та відповідальне рішення, яке буде спиратися на фахові висновки та рекомендації лікарів, медиків, спеціалістів, буде враховувати стан здоров‘я та інші важливі фактори», – кажуть лідери ПЦУ. 

Православна Церква України заявляє про те, що Церква як інституція, священнослужителі, релігійні діячі не можуть брати на себе відповідальність щодо сертифікації, якості, ефективності, умов транспортування і зберігання доз вакцини. 

А також не можуть робити вибір щодо доцільності щеплення для конкретної особи. 

«Адже це – зона відповідальності системи охорони здоров’я та держави», – йдеться в повідомленні ПЦУ. 

«Кожен має підійти до цього питання відповідально, ретельно зваживши всі «за» і «проти», в той же час пам’ятаючи, що питання вакцинації не є виключно особистим – воно напряму стосується здоров’я всього народу і життя наших ближніх», – закликають лідери Православної Церкви України. 

Нагадаємо, що перша партія вакцини AstraZeneca прибула в Україну 23 лютого. За словами головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, масова вакцинація, яку розпочнуть з медиків, повинна стартувати з 24 лютого. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: