Галицька митниця скерувала до держбюджету майже 8 мільйонів

Від реалізації конфіскованих товарів Галицька митниця скерувала до держбюджету майже 8 мільйонів гривень, - про це повідомляють у пресслужбі митниці.
Від реалізації конфіскованих товарів Галицька митниця скерувала до держбюджету майже 8 мільйонів гривень, - про це повідомляють у пресслужбі митниці.
У 2020 році та з початку цього року від реалізації майна Галицька митниця Держмитслужби скерувала до Держбюджету 7,2 млн грн. Це стосувалось товарів, валюти та цінностей, конфіскованих за рішенням судів і переданих до органів Державної виконавчої служби.
Також понад 700 тис. грн митницею скеровано завдяки майну реалізованому через спеціалізовані торгівельні підприємства та аукціони (швидкопсувному майну, майну, що підлягає поверненню за рішенням суду (власник не звернувся)).
Окрім того, за цей період Галицька митниця утилізувала непридатних до споживання фармацевтичних препаратів та продуктів харчування на суму понад два мільйони грн.
Коментарі