дивись.info

Відомо, коли відбудеться Восьмий Lviv Media Forum 2021

Відомо, коли відбудеться Восьмий Lviv Media Forum 2021
Фото архівне

Головна медійна конференція Центрально-Східної Європи Lviv Media Forum 2021 відбудеться у Львові 26−28 серпня. Фокусна тема події, програма та офіційний старт реєстрації будуть оголошені незабаром.

Команда планує провести форум офлайн, – про це повідомляють у пресслужбі ЛМР.

«Ми докладемо усіх зусиль, щоб провести форум саме в офлайн-форматі. Адже велика цінність Lviv Media Forum — це живе спілкування, яке творить неймовірну атмосферу. Щороку ми об’єднуємо не лише журналістів, медіаменеджерів, маркетологів та комунікаційників, а й представників громадянського суспільства, влади та бізнесу, аби обговорити актуальні теми у світі медіа», — зазначає виконавчий директор ГО «Львівський медіафорум» Юрій Опока.

Охочі відвідати медіафорум можуть пройти попередню реєстрацію за посиланням та першими отримувати інформацію про LMF 2021.

Нагадаємо, що VIII LMF мав відбутися у 2020 році, однак у зв’язку з пандемією, спричиненою COVID-19, подію було перенесено. За цей час організація «Львівський медіафорум» спрямувала свої ресурси на підтримку медіаспільноти та реалізувала 13 проєктів.

За 7 років подію відвідали понад 5500 учасників; участь у лекціях, дискусіях, майстер-класах та обговореннях взяли 600 спікерів з 50 країн світу. Команда ГО «Львівський медіафорум» створила екосистему людей, ідей та організацій, яка комплексно впливає на формування вільного демократичного медіаринку в Центрально-Східній Європі.

У попередні роки на майданчику медіафоруму виступали всесвітньо відомі журналісти, громадські діячі, лауреати Пулітцерівської премії та люди, які змінювали цей світ за допомогою слова, зокрема: Адам Міхнік, Енн Епплбом, Пітер Померанцев, Бернар-Анрі Леві, Денніс Чемберлін та інші. Тут ділились своїм досвідом та дискутували медійники з Reuters, Washington Post, BBC, The Wall Street Journal, The Guardian, Gazeta Wyborcza та інших світових медіа.

Щороку на медіафорумі підіймають важливі та актуальні для суспільства теми: свобода слова, корупція, війна, вільна журналістика, розвиток медіаринку, міжнародна політика.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.