дивись.info

Шмигаль пояснив, чому не закрили «Буковель»

Шмигаль пояснив, чому не закрили «Буковель»
Фото з відкритих джерел

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що станом на зараз заклади на території курорту «Буковель» працюють згідно з нормами карантинних обмежень червоної «зони».

Зараз там більшість підприємців не працюють, розповів під час прес-конференції щодо року роботи уряду Шмигаль у четвер, 4 березня.

За словами голови уряду, на території курорту багато юридичних осіб і підприємців самі вийшли ще до запровадження червоної «зони» з ініціативою закрити частину ресторанів, кафе, готелів.

«Вони були закриті, і на сьогоднішній день більшість підприємців на цьому курорті не працюють. Тобто це не одна юридична особа, з якою можна вести перемовини і вимагати закриття та обмеження їх роботи», — сказав Шмигаль.

Нагадаємо, Денис Шмигаль також заявляв, що червону «зону» адаптивного карантину в Україні знову можуть розширити. На сьогодні ситуація з коронавірусом погіршується відразу в декількох областях.

Також голова уряду заявив, що в Україні почалася третя хвиля пандемії COVID.

Крім того, він розповів, що українська вакцина з’явиться до кінця 2021 або на початку 2022 року. Однак на сьогодні вже є конкурентний ринок вакцин, яким потрібно користуватися.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.