дивись.info

Львів потрапив до півфіналу конкурсу «Молодіжна столиця Європи 2024»

Львів потрапив до півфіналу конкурсу «Молодіжна столиця Європи 2024»

Європейський молодіжний форум оголосив перелік півфіналістів, які продовжать боротьбу за титул Європейської молодіжної столиці 2024. До цієї четвірки потрапив Львів. 

Ім’я переможця стане відомо у листопаді 2021 року, – про це повідомляють у пресслужбі ЛМР.

Міста, які увійшли до півфіналу:

  • Кишинів (Молдова)
  • Гент (Бельгія)
  • Веспрем (Угоршина)
  • Львів (Україна)

Нагадаємо, координатором процесу участі у конкурсі виступила команда місцевого центру для молоді – МолоДвіжЦентр.Львів. За підтримки місцевих організацій та експертів у галузі молодіжних політик активні громадяни подали заявку на конкурс Молодіжна столиця Європи 2024, який проводиться Європейським молодіжним форумом у Брюсселі.

У статусі Молодіжної столиці 2024 Львів прагне розкрити концепцію «Molo». Ці 4 літери мають потенціал і зміст на локальному й національному рівнях, а також значний європейський контекст. Уже кілька років у Львові розкривається значення слова «молодвіж» — як організованого волонтерського руху молоді, що проявляється у заході «Молодвіж» та центрі МолодвіжЦентр.Львів. Українською слово «youth» перекладається як «молодь» і часто вживається його скорочена форма «моло». Також «molo» є абревіатурою вислову move local, тим самим позначає, що потенціал розвитку країни залежить від розвитку міст.

Лозунг заявки: «Molo is a new youth», що відображає важливість національної ідентичності, прагнення до інновацій, динамічного розвитку Львова та прагнення у формуванні європейських цінностей.

За детальнішою інформацією звертайтеся до керівниці відділу піару мережі молодіжних просторів ТВОРИ! — Юлія Мартинюк (тел.: 0971708588, [email protected]).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.