дивись.info

Українські компанії шукають кандидатів 50+

Українські компанії шукають кандидатів 50+
Фото з відкритих джерел

Українські компанії набирають стажерів віком від 50 років в рамках ініціативи «Тиждень дорослого стажера» від благодійного фонду «Життєлюб», – про це пише «Українська правда. Життя».

З 15 по 21 березня кандидати зможуть спробувати себе в новій професії та навіть стати фрілансерами, адже у цьому році проєкт відбудеться в онлайн-форматі і стажери виконуватимуть роботу дистанційно.

За результатами стажування кандидату можуть запропонувати постійне місце роботи. Упродовж тижня кандидати стажери бути менеджерами кол-центру чи інтернет-магазину, SMM-менеджерами чи копірайтерами, онлайн-консультантами, коментаторами комп’ютерних ігор та навіть тестувальниками в IT.

Перелік можливих професій для стажування невичерпний. Серед компаній, які візьмуть участь у цьогорічному проєкті – Мистецький Арсенал та Ракета.

«Ейджизм є одним із найпоширеніших видів дискримінації в Україні. 

Згідно з опитуваннями, станом на 2018 рік 39,7% громадян зазнавали цієї дискримінації, серед них 33% людей від 18 до 29 років, 39.3% – віком від 30 до 54 років, і майже 50% – віком понад 55 років», – зазначають організатори.

Щоб потрапити на стажування, заповніть анкету

Якщо ваша компанія готова долучитися до проєкту і взяти на стажування людину 50+, заповніть анкету партнера.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.