До Львова прибула чудотворна ікона, коронована Папою Франциском

ікона

У неділю, 14 березня 2021 року, у храмі св. мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії  (вул. Віри,Надії, Любові, 10 м. Львів)  виставили до почитання чудотворну ікону Розп’яття Спасителя із Зарваниці, короновану Папою Франциском.

  

Помолитися біля ікони віряни зможуть упродовж першого тижня Великого посту з 8 ранку до 8 вечора щоденно, - про це повідомляє Духовна велич Львова.

«У неділю була на молитві вся парохія. Храм був повен своїх людей. Я дуже тішуся, що парафіяни молилися біля чудотворного образу Розп’ятого Спасителя. Після кожної Божественної Літургії, ми звершували молитву Митрополита Атанасія Шептицького, яку він написав ще 1742 року до цієї ікони. І цю молитву спільно щоденну промовляємо за всіх нас. Звісно, немає такого ажіотажу, черг як були до часу пандемії при Зарваницьких іконах, але люди ідуть і моляться, отримують ласки, яких очікують», – розповів парох храму св. Віри, Надії, Любові та їх матері Софії о. Андрій Корчагін.

Отець Андрій Корчагін наголосив, що на цій унікальній іконі можна прочитати всю Хресну Дорогу Ісуса і через це пережиття проаналізувати глибше свій особистий життєвий шлях.

«Це ікона Розп’ятого Спасителя, на якій зображені атрибути-знаряддя мук Спасителя.   Споглядаючи на образ, кожен може заглибитися у муки Ісуса, відтак проаналізувати своє життя, свою злобу, свій егоїзм і  змінити на краще своє життя. Тому, розпочинаємо перший тиждень Великого посту з молитви при цій іконі, з  покаянного канону Андрея Критського, з  Акафісту до Христових страстей. Чому ця ікона така особлива? Бо саме через неї Господь Бог показує, що Він є з нами і проявляє свою силу і свою присутність», - пише Духовна велич Львова.

Додамо, що ікона є коронованою Папою Франциском:

«Кожну ікону, яку Господь Бог прославив як чудотворну, тобто через неї Господь проявляє свою силу і присутність, Папа Римський коронує. І ця ікона Розп’ятого Спасителя із Зарваниці є коронована Святішим Отцем два роки тому срібним вінком із тернини. Також Папа благословив цю ікону».

Усіх вірян ласкаво запрошують до спільної молитви.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: