дивись.info

Стали відомі всі номінанти на «Оскар-2021»

Стали відомі всі номінанти на «Оскар-2021»

Американська кіноакадемія оголосила шорт-листи в усіх номінаціях кінопремії «Оскар-2021», – пише Українська правда.

Ось повний список номінацій на «Оскар» 2021 року (доповнюється).

Найкращий фільм

  • «Батько» (The Father”),
  • «Юда і Чорний Месія» (Judas and the Black Messiah),
  • «Манк» (Mank),
  • «Мінар» (Minari),
  • «Земля кочівників» (Nomadland),
  • «Перспективна дівчина» (Promising Young Woman),
  • «Звук металу» (Sound of Metal),
  • «Суд над чиказькою сімкою» (The Trial of the Chicago 7).

Найкращий актор

  • Різ Ахмед, «Звук металу» (Sound of Metal),
  • Чедвік Боузман, «Чорне дно Ма Рейні» (Ma Rainey’s Black Bottom), 
  • Ентоні Гопкінс, «Батько» (The Father”),
  • Гері Олдмен, «Манк» (Mank),
  • Стівен Юн, «Мінар» (Minari). 

Найкраща акторка

  • Віола Девіс, «Чорне дно Ма Рейні» (Ma Rainey’s Black Bottom),
  • Андра Дей, «Сполучені Штати проти Біллі Голідей» (The United States Vs. Billie Holiday),
  • Кері Маллінган, «Перспективна дівчина» (Promising Young Woman),
  • Ванесса Кірбі, «Фрагменти жінки» (Pieces of a Woman),
  • Френсіс МакДорманд, «Земля кочівників» (Nomadland).

Найкращий актор другого плану

  • Саша Барон Коен, «Суд над чиказькою сімкою» (The Trial of the Chicago 7),
  • Даніель Калуя, «Юда і Чорний Месія» (Judas and the Black Messiah),
  • Леслі Одом-молодший, «Одна ніч в Маямі» (One Night in Miami),
  • Пол Рачі, «Звук металу» (Sound of Metal),
  • Лейкіт Стенфілд, «Юда і Чорний Месія» (Judas and the Black Messiah).

Найкраща акторка другого плану

  • Марія Бакалова, «Борат 2» (Borat Subsequent Moviefilm),
  • Гленн Клоуз, «Сільська елегія» (Hillbilly Elegy),
  • Олівія Колман, «Батько» (The Father”),
  • Аманда Сайфред, «Манк» (Mank),
  • Юн Ю Чжун, «Мінар» (Minari).

Найкращий режисер

  • Томас Вінтерберг, «Ще по одній» (Another Round),
  • Девід Фінчер, «Манк» (Mank)
  • Лі Ісаак Чун, «Мінар» (Minari),
  • Хлої Чжао, «Земля кочівників» (Nomadland),
  • Еміральд Феннел, «Перспективна дівчина» (Promising Young Woman).

Найкращий адаптований сценарій

  • «Борат 2» (Borat Subsequent Moviefilm),
  • «Батько» (The Father),
  • «Земля кочівників» (Nomadland),
  • «Одна ніч в Маямі» (One Night in Miami),
  • «Білий тигр» (The White Tiger).

Найкращий оригінальний сценарій

  • «Юда і Чорний месія» (Judas and the Black Messiah),
  • «Мінарі» (Minari),
  • «Перспективна дівчина» (Promising Young Woman),
  • «Звук металу» (Sound of Metal),
  • «Суд над чиказькою сімкою» (The Trial of the Chicago 7).

Найкращий костюм

  • «Емма» (Emma),
  • «Манк» (Mank),
  • «Мулан» (Mulan),
  • «Піноккіо» (Pinocchio),
  • «Чорне дно Ма Рейні» (Ma Rainey’s Black Bottom).

Найкраща музика до фільму

  • «П’ятеро однієї крові» (Da 5 Bloods),
  • «Манк» (Mank),
  • «Мінарі» (Minari),
  • «Новини з усього світу» (News of the World),
  • «Душа» (Soul).

Найкращий повнометражний документальний фільм

  • «Колектив» (Collective),
  • «Кріп-кемп» (Crip Camp),
  • «Агент кротів» (The Mole Agent),
  • «Мій учитель-восьминіг» (My Octopus Teacher),
  • «Час» (Time).

Найкращий анімаційний фільм

  • «Уперед» (Onward),
  • «Душа» (Soul),
  • «Над Місяцем» (Over the Moon),
  • «Вовча варта» (Wolfwalkers),
  • «Баранчик Шон: Фермагеддон» (Shaun the Sheep Movie: Farmageddon).

Найкращий міжнародний фільм

  • «Ще по одній» (Another Round), Данія,
  • «Краща пора» (Better Days), Гонконг,
  • «Колектив» (Collective), Румунія,
  • «Людина, яка продала свою шкіру» (The Man Who Sold His Skin), Туніс,
  • «Куди ти йдеш, Аїдо?» (Quo Vadis, Aida?), Боснія і Герцоговина.
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.