дивись.info

Львівщина долучиться до світового цифрового прибирання

Львівщина долучиться до світового цифрового прибирання

Завтра, 20 березня 2021 року Всеукраїнський молодіжний рух «Let’sdoitUkraine» запрошує долучитись до міжнародної акції цифрового прибирання «DigitalCleanup» та в такий спосіб відзначити Всесвітній день Землі в сучасному онлайн форматі.

Про це повідомляють у пресслужбі Львівської ОДА.

«Цифрове прибирання – це не тільки про екологічну відповідальність, але й про чистоту робочого простору та збільшення ефективності, задоволення від роботи, відповідальне споживання земних ресурсів» – зазначають організатори.

«У часи глобальної диджиталізації та технологій закликаємо громадян об’єднуватися для подолання глобального виклику людства – цифрового сміття. Невидиме, замасковане, воно у своїй шкоді довкіллю починає наздоганяти звичайні відходи» – додали вони.

Зазначимо, що для успішного проведення цифрової очистки ВМР «Let’sdoitUkraine» підготував для  учасників спеціальну покрокову інструкцію.

Акція складається з трьох кроків: прибирання електронної скриньки (потрібно перевірити розмір скриньки, скасувати непотрібні підписки, видалити лишні повідомлення та очистити спам), смартфону (очистка кеш, видалення непотрібних додатків, файлів, фото, тощо) та комп’ютера (очистити браузер, кеш, видалити непотрібні файли, програми, тощо). 

«Видаляйте маловідомі програми, непотрібні електронні листи, дублікати фотографій, беззмістовні відео, хмарні сховища з невикористовуваними файлами – вони всі стають джерелом CO2» – повідомляють на офіційному сайті ВМР «Let’sdoitUkraine».

Результати прибирання організатори просять публікувати в соціальних мережах із хештегами #digitalcleanupletsdoitukraine #digitalcleanup #earthrise 

Деталі акції за посиланням.

Додамо, що «Let’sdoitUkraine» – це громадська організація, яка реалізовує міжнародні, всеукраїнські та регіональні проєкти. Діє у 24 областях України. За 6 років існування об’єднала понад 2,5 млн. учасників нашої країни.Організація є частиною міжнародного руху Let’sDoItWorld, який об’єднав вже 180 країн та близько 30 млн. учасників для того, щоб піклуватися про екологію та чистоту нашої планети та в третю суботу вересня виходять на наймасштабніше прибирання WorldCleanupDay.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.