дивись.info

Письменницький конкурс «Безпробілів» оголосив переможців

Письменницький конкурс «Безпробілів» оголосив переможців

Письменницький конкурс #безпробілів оголосив цьогорічних переможців. Конкурс вперше відзначив художні тексти письменників і письменниць 12-19 років і підліткову літературу, написану людьми будь-якого віку.

Цього року до участі в конкурсі долучилися 348 учасників й учасниць зі всієї країни. Учасників не обмежували ні у жанрі, ні у темі. Фантастичні й реалістичні оповідання, есе, поезія, п’єси й різноманітні жанрові експерименти приймалися у двох номінаціях:

# teenwrite — художні тексти, написані підлітками (12-19 років).

# teenlit — художні тексти для підлітків. Вік авторів/авторок не обмежений.

Тексти від підлітків оцінювали письменниці Валя Вздульська й Оля Русіна, а тексти для підлітків — резидентки підліткової редакції Teenside онлайн-видання «Букмоль» Катерина Андрійчук, Соня Коптюх і Софія Туранська.

Переможці й переможниці конкурсу #безпробілів 2020:

Номінація # teenwrite

Стасюк Олександра
Олексій Тарасенко
Христина Скидан
Степан Пенкалюк
Уляна Робчинська
Анастасія Суворова
Шешурак Вікторія
Влада Друзд

Номінація #teenlit

Марійка Сновида
Денис Ратушний

Автори й авторки найкращих текстів отримають публікації в онлайн-виданні Букмоль, книжки видавництва Pabulum, річні абонементи на всі події Мистецького Арсеналу, а також візьмуть участь у цьогорічному Книжковому Арсеналі. 

«Можна чесно сказати, що наш проєкт загалом вдався. Нас потішила велика кількість надісланих текстів, їхня «трушність», глибокі й несподівані рефлексії, мистецький рівень деяких текстів. Ми плануємо залучити до нашого конкурсу нових партнерів і провести ще один конкурсний сезон», — Микита Рижих, куратор і співзасновник конкурсу, письменник.

Детальніше про відбір текстів, плани організаторів і коментарі журі — за посиланням.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.