дивись.info

Які райони Львова отримують воду без хлору

Які райони Львова отримують воду без хлору
Фото з відкритих джерел

Як повідомили в ЛМКП «Львівводоканал», у 2020 році було розпочато програму реконструкцій хлораторних на насосних станціях для переходу дозування гіпохлоритом натрію для дезінфекції води, – повідомляють у мерії.

 Станом на сьогодні вже два райони міста — Личаківський і Шевченківський отримують воду без хлору.

«Реконструкція хлораторних на насосних станціях для переходу дозування гіпохлоритом натрію для дезінфекції води дає змогу вирішити одразу декілька критичних питань, а саме:

  • відмовитися від хлору як небезпечної речовини (як для обслуговуючого персоналу, так і для населення біля насосних станцій);
  • покращити органолептичні показники питної води (не буде запаху хлору, гіпохлорит на відміну від хлору не утворює побічних сполук).

На початку 2020 р. було розпочато дозування гіпохлориту натрію у тестовому режимі на насосній станції «Збоїща», що забезпечило водою без хлору жителів більшої частини Шевченківського району.

На сьогодні завершено монтажні та пуско-налагоджувальні роботи на насосній станції «Винники», і станція у тестовому режимі знезаражує воду гіпохлоритом натрію. Перехід насосної станції «Винники» на гіпохлорит натрію дає можливість отримати воду без хлору мешканцям Личаківського району», — повідомили у ЛМКП «Львівводоканал».

Як зауважив мер Львова Андрій Садовий, це дуже добра інформація, що в Личаківський район міста вода проходить дезінфекцію не хлором, а гіпохлоритом натрію. Відповідно якість води стає кращою.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.