У Львові обрали міських садівників

168162639_3739691176149132_6782811615905242320_n
Фото: ЛМР

Із 62 кандидатів вдалось обрати 9 фахівців, яким пропонують роботу та професійну практику щодо покращення догляду за вуличним озелененням та парками Львова.

Про це повідомляють у пресслужбі мерії.

«В конкурсі брало участь 62 людини. Всі вони отримували кількаетапне завдання. Ми до співбесіди довели всіх, хто в принципі виконав завдання, — 18 людей. Співбесіда відбувалась з іменитими ландшафтними архітекторами — Мариною Крячко та Павлом Гудімовим. Вони не зі Львова, тому на їх рішення мінімально впливали знайомства, які у нас є.

Відповідно, дослухаючись до їх думки, ми змогли обрати не тільки садівників для районів, а й так само вирішили ще трьох людей скерувати безпосередньо у певні парки, в яких вони максимально добре можуть себе проявити.

Ми створили команду, яка насправді є з різними компетенціями для того, щоб люди оптимально могли одне одного доповнювати і допомагати реалізовувати різні проекти. До прикладу, у нас є арборист, який безпосередньо вміє обрізати великі дерева, відповідно він може допомагати при обрізках, показувати як це правильно робити. Також у нас є ландшафтний архітектор, який безпосередньо може і планувати посадки, і виконувати їх, і доглядати за рослинами. У нас є флорист, яка має унікальний смак до того, як зробити класні пропозиції. Є еколог, яка працювала у різних державних структурах і добре знає бюрократію в галузі озеленення. Ця команда є для того, щоб максимально добре покрити різні компетенції. Всі можуть одне в одного вчитись, радитись", — зазначила Олександра Сладкова, керівниця управління екології та природних ресурсів.

Також в управлінні екології та природних ресурсів обрали трьох людей, яким пропонують долучитися до команд парків: ім. І. Франка, «Снопківський», «Залізна вода» та «Горіховий Гай».

«Ми вирішили, що безпосередньо у парку ім. І. Франка дуже потрібен окремий садівник. Ще два парки є важливі - парк „Снопківський“ і „Залізна вода“, тому що до них було трошки менше уваги останнім часом. Відповідно, ми призначили місцевого жителя, який добре розбирається в рослинах. Він на волонтерських засадах вже давно допомагав дещо впорядковувати. Ми вирішили це зараз зробити офіційно. Так само парк «Горіховий гай» — там є людина, яка живе безпосередньо біля парку в одній з багатоповерхівок і робить на 2 га ботанічний сад, куди всі приходять подивитись на різні рослини. Ми вирішили, що такі таланти не можуть пропадати», — додала Олександра Сладкова.

Нагадаємо, Львів уперше в Україні відкрив нову вакансію — садівників нового формату. Так, вони плануватимуть нові посадки, формуватимуть завдання для закупівель саджанців та доглядних послуг, готуватимуть документи для визнання визначних дерев пам’ятками, обстежуватимуть у складі комісій стан дерев, можуть складати протоколи у разі пошкодження чи знищення зелених насаджень, комунікуватимуть з проектантами вулиць та наглядатимуть за ремонтними роботами, допомагатимуть небайдужим львів'янам грамотно доглядати і оновлювати озеленення на прибудинкових територіях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: