дивись.info

У Львові та Винниках створять осередки для молоді з інвалідністю

У Львові та Винниках створять осередки для молоді з інвалідністю
Фото: Олександра Мазуренка

До кінця нинішнього року у Львові має з’явитись ще два осередки для активного дозвілля молоді з івалідністю. У Шевченківському районі вже тривають ремонтні роботи, а у Винниках працюють над створенням проєктно-кошторисної документації на реконструкцію приміщень.

Про це повідомили в пресслужбі мерії.

Нові центрі спорудять на вулиці Миколайчука, 24 та вулиці Галицькій, 12, що у Винниках.

Зараз у Львові діє 4 осередки для осіб з фізичними та інтелектуальними особливостями розвитку, старших 18 років. Тут юнаки та юнки  упродовж дня отримують соціальні послуги й ведуть активний спосіб життя у супроводі фахівців: інструктора з трудової адаптації, соціального працівника, педагога, практичного психолога та інших соц робітників.

Читайте також: Хвороба Дюшена, або Як живуть у Львові дітки з рідкісними захворюваннями (фоторепортаж)

Йдеться про розгалуження міського центру реабілітації «Джерело». Осередки вже діють на вул. Кирилівська, 3А, вул. Роксоляни, 23, вул. Б. Хмельницького, 195, вул. В. Великого, 40. У Центрі отримують послуги понад 400 осіб, віком від народження до 45 років. На діяльність центру у 2020 році місто скерувало близько 30 млн грн.

В управлінні соцзахисту також обіцяють облаштувати такі осередки у всіх районах Львова, щоб було зручно користуватись такими послугами за місцем проживання.

«Це продовження створення мережі осередків для молоді з інвалідністю по районах Львова, аби соціальні послуги для них стали доступними за місцем проживання, і вони отримували якісну трудову реабілітацію та соціалізацію. Нашою метою є відкриття таких осередків в кожному районі нашого міста», – додав Ігор Кобрин, керівник управління соціального захисту ЛМР.

Додамо, на 2021 рік із бюджету розвитку Львівської МТГ на соціальну галузь передбачили 22 млн грн.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.