Які львівські перехрестя зазнають змін в організації дорожнього руху

1653-1024x625
Фото: Богдан Кужій

Майже 20 перехресть у Львові потребують змін в організації дорожнього руху, оскільки там найчастіше стаються автокатастрофи у зв'язку із пришвидшеним рухом транспорту на них.

Про це повідомив начальник управління транспорту міськради Орест Олеськів.

За його словами, вже сформований список локацій, а також виділено десяток пріоритетних проєктів щодо вирішення проблем з проїздом у цих місцях.

Читайте також: Скільки автокатастроф сталось на Львівщині за добу

Зокрема, у переліку є такі перехрестя:

 • вул. Любінська – вул. Виговського. Тут трапляються постійні ДТП через перевищення швидкості водіями авто, підвищений рівень заторів. Є кілька різних пропозицій для врегулювання ситуація. Для прийняття остаточного рішення проведуть додаткове обстеження.
 •  вул. Кульпарківська – вул. Виговського – вул. В. Великого. На цьому перехресті зафіксовані ДТП, затримки в русі. Для врегулювання ситуації пропонують облаштування перехрестя типу турбо-карусель.
 • вул. Шевченка, 418 (після з’їзду з шляхопроводу між Рясне-1 та Рясне-2). На цьому перехресті постійні ДТП з тяжкими наслідкам. Пропонується встановлення світлофорного регулювання та облаштування кільця для врегулювання та заспокоєння руху.
 • вул. Шевченка – вул. Томашівська. Тут часто ускладнений виїзд, підвищений ризик виникнення ДТП. Пропонують облаштувати кільце для врегулювання та заспокоєння руху.
 • вул. Стрийська – вул. Сахарова. На цьому перехресті є неефективне використання смуг руху. Відповідно пропонується зміна ОДР для забезпечення двох смуг прямо і однієї ліворуч (при русі по вул. Стрийська, до центру).
 • вул. Кульпарківська між вул. Наукова та вул. Трускавецька. Тут трапляються постійні ДТП з важкими наслідками. Пропонують заборонити ліві повороти з розворотом на вул. Трускавецька, або облаштувати кільце «Кульпарківська-Наукова».
 • неврегульоване перехрестя вул. Джерельна – вул. Хімічна та вул. Джерельна – вул. Єрошенка. Тут спостерігається часте ускладнення в русі транспорту. Пропонується реконструкція ділянки вул. Джерельна - Хімічна з облаштуванням зони відстою для автобусів ОТГ та зміна ОДР.
 • вул. Личаківська – вул. Пасічна. У зв’язку з частими заторами, ускладнення в русі транспорту є проект розширення вул. Личаківська та побудова квазі-кільця.
 • вул. Шевченка – вул. О. Ковча. На цьому перехресті спостерігається ускладнення в русі транспорту та підвищений ризик виникнення ДТП. Пропонується втілення проекту реконструкції з облаштуванням кільцевої розв’язки за допомогою тактичного урбанізму.
 • пр. Червоної Калини - вул. В. Стуса – вул. Липова Алея. Це небезпечна ділянка, адже часто фіксують перевищення швидкості, концентрація ДТП, небезпеку для пішоходів. Пропонується зміна ОДР, встановлення світлофорного об’єкту на пішохідному переході.
 • вул. Зелена – вул. Зубрівська. Тут постійне ускладнення в русі транспорту, підвищений ризик виникнення ДТП. Пропонується встановити світлофорне регулювання та провести зміну ОДР.

Також це стосується проблемних перехресть на вул. Городоцька – Виговського, вул. Кульпарківська - Антоновича – Окружна, перехрестя вул. Сяйво – Городоцька, вул. Княгині Ольги - Володимира Великого, перехрестя вул. Зелена – Пасічна та перехрестя вул. Зелена – Сихівська.

Наразі в мерії метикують над встановленням світлофорів, а на організацію кільцевого руху необхідно передбачити відповідне фінансування або цього року під час перегляду бюджету, або в наступному році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: