дивись.info

ЛОДА шукає кадри

ЛОДА шукає кадри

Департамент соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття  посади державної служби категорії «Б» – заступник директора департаменту.

Про це повідомляють у пресслужбі ЛОДА.

Вимоги до кандидатів на посаду державної служби категорії «Б»:

  • Вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра.
  • Досвід роботи на посадах державної служби категорії “Б” чи “В” або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років у сфері соціального захисту населення.
  • Вільне володіння державною мовою.

Необхідна інформація для участі в конкурсі:

1) заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з додатком 2 до  Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 №246 (зі змінами);

2) резюме за формою згідно з додатком 21 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби,  затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 №246 (зі змінами), в якому обов’язково зазначається така інформація:

–  прізвище, ім’я, по батькові кандидата;

– реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

– підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;

– підтверфдження рівня вільного володіння державною мовою;

– відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах у відповідній сфері, визначеній в умовах конкурсу, та на керівних посадах (за наявності відповідних вимог);

3) заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони,  визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надається згода на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

Подача додатків до заяви не є обов’язковою.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, несе персональну відповідальність за достовірність наданої інформації.

Строк подання інформації: з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на Єдиному порталі вакансій державної служби НАДС (career.gov.ua), до 21 квітня 2021 року.

Місце, час та дата початку проведення конкурсу: 23 квітня 2021 року об 11.00 год, за адресою: м. Львів. вул. Митрополита Андрея, 10, 3-й поверх, каб. 312.

Детальніша інформація за номером (0322)261 29 60.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.