Збірна триатлоністів Львівщини у трійці найкращих на чемпіонаті України

чемпіонат 1

Впродовж трьох днів у Львові тривала боротьба за титул чемпіона та чемпіонки України з триатлону.

Про це повідомляють у пресслужбі Львівської ОДА.

Перший національний старт зібрав понад майже дві сотні триатлоністів. Найкращі спортсмени з 10 областей послідовно змагались у плаванні, велоспорті та бігу. Переможців визначили серед дорослих, юніорів, юнаків та кадетів.

Львівщину на змаганнях представляли 30 триатлоністів. Чемпіонкою України стала 22-річна вихованка Львівської школи вищої спортивної майстерності Софія Прийма. Дистанцію у 300 метрів спортсменка проплила за 3 хвилини 42 секунди, велосипедом 8 кілометрів проїхала за 13 хвилин 7 секунд, а 2 кілометри бігу здолала за 6 хвилин 45 секунд. На кілька секунд поступилась Софії ще одна представниця Львівщини Марина Кирик, яка відповідно стала срібною призеркою.

Серед молодшої вікової групи дівчат золото виборола також представниця Львівщини у

14-річна Єва Сорока.  У категорії кадеток чемпіонкою стала 12-річна Дана Сорока, а віцечемпіонкою - 13-річна Вероніка Мисак. Серед кадетів друге місце виборов 13-річний Тимур Поляков.

У командному заліку збірна Львівщини виборола друге місце, поступившись спортсменам Донеччини менш ніж на дві хвилини. До складу команди, чиї результати сумувались, входили Богдан Стасюк, Софія Прийма та Марина Кирик.