В Україні ще одне місто послаблює карантин

рівне
Фото: Суспільне

Вчора, 14 квітня, у Рівному комісія з питань ТЕБ та НС розглянула питання щодо послаблення карантинних обмежень у місті.

Про це повідомляє Рівненська міська рада.

З 15 квітня у Рівному буде відновлено безкоштовне пільгове перевезення у міському пасажирському транспорті для всіх пільгових категорій без обмежень у часі, за умови дотримання всіх протиепідемічних вимог та в межах місць для сидіння.

З понеділка, 19 квітня, в освітніх закладах міста розпочнеться навчання в очній формі для учнів 1-11 класів. Школи естетичного виховання та закладам клубного типу також зможуть повноцінно працювати.

Водночас, міська влада зобов'язала мобільні рейдові групи посилити контроль за дотриманням санітарного законодавства та протиепідемічних заходів у дошкільних закладах освіти, закладах громадського харчування, фізичної культури та спорту, ринках та продовольчих і непродовольчих закладах.

За даними МОЗ на 10 квітня, Івано-Франківська область, яка довгий час перебувала в «червоній» зоні, віднесена до «жовтої». Держкомісія з питань ТЕБ та НС вирішила скасувати з 11 квітня «червоний» рівень епіднебезпеки у Закарпатській області та віднести область до «жовтого» рівня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: