дивись.info

На вихідних у Львові висаджуватимуть дерева

На вихідних у Львові висаджуватимуть дерева
Фото ілюстративне з архіву реакції

Завтра, 17 квітня, відбудеться висадка дерев у рамках глобального екологічного проєкту «Озеленення планети».

Про це повідомляють у пресслужбі ЛМР.

Так, висадка дерев у суботу відбудеться на двох локаціях:

  • 9:30 год. висадження 17 італійських тополь на Сихові біля Церкви Різдва Пресвятої Богородиці вздовж трамвайної колії;
  • 14:00 год. висадка клену біля Галицького ринку.

«Ми закликаємо всіх до індивідуальних висаджень дерев у рамках проєкту «Greening the Planet».

Просимо тих, хто зареєструвався, планувати доїзд до місця висадки дерев особистим транспортом. Для нас важливо дотримуватись усіх карантинних норм, а також важлива безпека кожного, хто братиме участь у висадці», – зазначають організатори.

Нагадаємо, місією ініціативи на наступні 3 роки є висадка 100 млн дерев по всій планеті і поширення цієї теми серед усіх верств населення, аби змінити екосвідомість людей для шанобливого ставлення до природи. Так, ініціаторами проєкту «Озеленення планети» є найбільший діловий клуб, який об’єднує лідерів українського бізнесу CEO Club Ukraine, засновником якого є Сергій Гайдачук та Національний проєкт Книга Рекордів України, генеральним директором якого є Анна Крисюк. У проекті «Озеленення планети» задіяні усі області країни. Глобальний екологічний проект «Озеленення планети» підтримують Львівська міська та обласна рада.

Минулого року в межах глобального екологічного проєкту «Озеленення України» та Акції «1 000 000 дерев за 24 години», яка проходила 17 жовтня, було висаджено 1 831 333 дерев, в тому числі в Львівській області – 212 тисяч. Кількість видів дерев — 33. Також у знак солідарності до екопроєкту та України у 10 країнах світу було висаджено 115 дерев. Участь в акції взяли понад 50 000 учасників. Відповідно, було встановлено рекорд України, а результати внесено в Книгу рекордів України.

Контактна особа для ЗМІ: Віра Припасник, тел.: +38(063) 479-47-96.

Детальніше за писиланням.

Додамо, що у Львові до ініціативи також долучилась мережа АТБ, яка планує висадити 4 дерева, а також мешканці, які планують висадити 9 дерев, куплених приватним коштом.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.