дивись.info

У Львові залишилось майже шість сотень ковід-ліжок

У Львові залишилось майже шість сотень ковід-ліжок
фото з архіву редакції.

Станом на ранок п’ятниці, 16 квітня, із загальної кількості ковідних ліжок у міських лікарнях Львова 63% зайнято хворими.

За останню добу до медзакладів по місту госпіталізували 68 осіб, виписали – 70, розповіла керівниця міського управління охорони здоров’я Леся Кобецька.

Вона зазначила, що динаміка госпіталізації хворих на коронавірус у Львові дещо зменшилась, однак ті, кого доправляють до медзакладів, мають важкий перебіг хвороби, а кількість хворих з важким перебігом хвороби, які потребують госпіталізації у медичні заклади, залишається високою.

Так, у міських медичних закладах, які приймають хворих на коронавірус, облаштували 1616 ліжок. Станом на сьогоднішній ранок, 16 квітня, на лікуванні перебувають 1020 пацієнтів (з них у 974 підтверджено коронавірусну хворобу, 60 – в реанімації, 29 підключено до штучної вентиляції легень). Тож наразі вільними залишаються 596 ліжок.

Додамо також, що рішення стосовно ймовірного послаблення карантинних обмежень у Львові міська комісія ТЕБ і НС ухвалюватиме цього понеділка, 19 квітня, після консультації із лікарями.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.