дивись.info

Палац Хоткевича запрошує на благодійний онлайн-концерт

Палац Хоткевича запрошує на благодійний онлайн-концерт

22 квітня о 20:00 год у Палаці Хоткевича відбудеться онлайн-концерт «Зроби cOver Хоткевича!». 

Про це повідомляють у пресслужбі мерії.

Мета заходу – збір коштів на платформі «Велика ідея» для облаштування нижнього поверху галереї «ХотАртХол» палацу, де митці зможуть експонувати мультимедійні мистецькі дебюти.

Концерт відбудеться за участю виконавців Соломії Чубай, Ігоря Гнидина, Анастасії Литвинюк та Андрія Кохана. Модератор події – Володимир Бєглов.

Організатори події: Палац Хоткевича, ГО «Львівський культурний центр», галерея «ХотАртХол», Соломія Чубай, Офіс «Львів – місто літератури ЮНЕСКО», Shockolad, ГО Освітній центр з прав людини, Львівська кінокомісія.

«Ми віримо, що тільки згуртовані громади здатні подолати зовнішні загрози, а долучаючись до створення творчого простору, сприяють культивуванню вільної особи, яка здатна приймати самостійні рішення та брати на себе відповідальність. Так формуються відповідальні спільноти, суспільна довіра, на основі взаємодопомоги та емпатії», – зазначають організатори заходу.

Завдання події «Зроби cOver Хоткевича!» – закумулювати ⅛ частину від загальної суми спільнокошту, тобто 10000 тисяч гривень.

Долучитись до марафону збору коштів для створення галереї «ХотАртХол» та оновленої версії Палацу Хоткевича можна за посиланням.

Більше деталей про подію – тут.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.