дивись.info

Львівський військовий ліцей отримає понад 3,5 мільйона гривень з бюджету розвитку

Львівський військовий ліцей отримає понад 3,5 мільйона гривень з бюджету розвитку
Exif_JPEG_420

У бюджеті розвитку Львівщини на 2021 рік передбачено фінансування для Львівського ліцею імені Героїв Крут. Понад три з половиною мільйона гривень на капітальний ремонт спального корпусу та  гідроізоляційні роботи для тиру.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуку повідомила депутатка Львівської обласної ради Ірина Супрун.

«На  перший погляд – великі гроші, та насправді – це крапля в морі. Довгі роки цей комунальний заклад чомусь був недолюблений, обділений як увагою, так і фінансуванням.

Так, почали ремонт спортзалу, навчального корпусу, їдальні. Але стан деяких приміщень катастрофічний. Бракує і технічного обладнання: мультимедійних дошок, проектора, екрану тощо», – написала Ірина Супрун.

І зазначила, що цього року в ліцей вперше хочуть набирати ліцеїсток, дівчат. Але щоб реалізувати це, потрібно забезпечити й відповідні умови, зокрема окремий спальний корпус.

«Я щиро вболіваю за розвиток ліцею. Особисто знаю керівництво – Тараса Гривула і Юрія Гусара, які з колективом займаються підготовкою підлітків: фізичною, військовою, освітньою, патріотичною. І роблять все можливе, аби покращувати умови для ліцеїстів.

Ліцей імені Героїв Крут потребує дуже великої опіки, так як навчає майбутнє країни, патріотів та захисників.

Виділення фінансування має бути не одноразовою акцією, Львівська обласна рада має системно займатись розвитком та підтримувати ліцей. Тут хочу запелювати й до міської влади Львова. Адже навчальний заклад знаходиться у Львові, сплачує податки у бюджет Львова, тому місто теж не мало б забувати про нього.

Читайте також: Наш ліцей – перший крок на шляху до високої мети, – полковник Юрій Гусар

Потрібно відновити звання престижного навчального закладу, який виховує майбутню військову еліту», – резюмувала Ірина Супрун.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.