У львівській міськраді закликають уникати шахраїв-псевдореставраторів

реставр5

Управління охорони історичного середовища застерігає мешканців бути обачними та не співпрацювати по так званій програмі «Євроінтеграція України місто Львів спадщина ЮНЕСКО» від Європейського благодійного фонду, що обіцяє у повному обсязі фінансувати роботи з відновлення та реставрації старовинних брам, ремонт під’їздів, фасадів.

Про це повідомляють у пресслужбі ЛМР.

Наразі управління вже скерувало звернення до правоохоронних органів та отримало підтвердження щодо шахрайства.

«Вони дзвонять людям нібито як Європейський благодійний фонд. У буклетах написано «Євроінтеграція України місто Львів спадщина ЮНЕСКО». Вказується, що фонд у повному обсязі фінансує наступні роботи: відновлення та реставрація старовинних брам у будинках, облаштування будинків двускатним дахом з встановленням зовнішніх дощових ліньовок, ремонт під’їздів, встановленням металевих дверей з домофонами, заміна вікон, встановлення енергозберігаючих світильників з датчиками руху, фарбування фасаду будинку, обладнання квартир індивідуальним опаленням. Далі вказані три телефонні номери.

Це є шахраї. Ми звернулись у поліцію офіційно листом, але це довгий процес, тому ми зателефонували також в СБУ. Вони нам підтвердили, що 2 номери телефонів, які вказані на тих листівках, не діють.

До нас дзвонять люди, кажуть, що вони отримали такі листівки, та питають, що із ними робити, уточнюють чи це наша програма співфінансування. Ми всім відповідаємо, що це не наша програма, і застерігаємо бути обережними. Є і люди, які зайшли далі і дзвонять до нас, говорячи, що вони вже щось підписали. Ми не знаємо, за якою схемою працюють шахраї, але інформуємо про це, щоб мешканці були обачними.

Ми дізнались про такі неправомірні дії шахраїв минулого тижня, але не говорили про це доти, доки не пересвідчились. На офіційному сайті взагалі такого фонду немає. Ми зателефонували на один із номерів телефонів і поспілкувались із одним із них. Я, як начальник управління, запитувала у них про їхні програми, але нам у відповідь хамовито кричали, що вони з державними органами не співпрацюють», - розповіла керівниця управління охорони історичного середовища Лілія Онищенко.

Тож мерія застерігає мешканців бути обачними та не співпрацювати з Європейським благодійним фондом по так званій програмі «Євроінтеграція України місто Львів спадщина ЮНЕСКО».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: