дивись.info

На Дивись.info стартує новий проєкт «Історії від Вусатого Пана»

На Дивись.info стартує новий проєкт «Історії від Вусатого Пана»

Вже найближчим часом інформаційна агенція Дивись.info запускає абсолютно новий проєкт під назвою – «Історії від Вусатого Пана».

Усі зі школи чи університету пам’ятають уроки історії – часом вони були цікаві, а часом – не дуже. Сотні дат і прізвищ, причини тих чи інших історичних процесів і їхні наслідки. Ми ж пропонуємо подивитися на історію під іншим кутом, адже навіть найвидатніші постаті були просто людьми – кожен зі своїм характером, позитивними і негативним рисами, з почуттям гумору чи його відсутністю. А розповідатиме захопливі, інтригуючі, цікаві, а часом кумедні історії Вусатий Пан, в роль якого вжився історик, науковий співробітник Жовківського туристично-іформаційного центру, хранитель музею «Жовківська вежа» і неперевершений гід – Віктор Заславський. До речі, про нього ви зможете дізнатися більше тут.

Кожна історія складатиметься з двох частин – коротенького відео, у якому Вусатий Пан розкаже і покаже ту чи іншу місцевість, оповість про якогось історичного персонажа чи важливий процес, який вплинув на хід історії. А потім ви ще й зможете прочитати більш детально про видатну битву, будівництво замку чи княжі міжусобиці. І так ми мандруватимемо країною та епохами, будемо знайомитися зі звичаями тих часів.

А вже найближчим часом запрошуємо дивитися разом першу історію «Держава митників і контрабандистів».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.