Львівський веслувальник виборов бронзу на Кубку світу

_1621235148_613x321_3_0_nw

В Угорщині львівський веслувальник Віталій Вергелес виборов бронзу етапу Кубку світу.

Про це йдеться у повідомленні пресслужба ОДА.

Впродовж 14-16 травня розпочався перший етап Кубку світу з веслування на байдарках та каное. Спортсмен Львівської школи вищої спортивної майстерності Віталій Вергелес у суботу, 15 травня, виборов бронзу на дистанції 500 м з Андрієм Рибачком у каное-двійці.

У кваліфікаційному заїзді Віталій та Андрій фінішували другими. Вони поступились угорцям, які отримали право напряму вийти у фінал. У півфіналі українська двійка каноїстів фінішувала першою у своєму заїзді, а у вирішальному запливі поступилась іспанцям та угорцям.

Віталій був також близьким до медалі на дистанції 200 м у каное-двійці мікс з Анастасією Четверіковою.

Загалом Україну на змаганнях представляла команда з 29 осіб.