Актуальні теми:

Підтримати

У львівській лікарні обстежують діток із постковідним синдромом

У львівській лікарні обстежують діток із постковідним синдромом
ілюстративна світлина

У Львові, в дитячій лікарні на Орлика, мають змогу обстежитись дітки, у яких спостерігається постковідний синдром.

Як зазначив головний лікар медзакладу Дмитро Квіт, кількість дітей із такими та іншими невідомими на сьогодні симптомами буде постійно збільшуватися, а за річний період пандемії зокрема до цієї лікарні часто звертаються зі схожими симптомами.

Відтак, у дитячій лікарні готові надати консультативну, діагностичну допомогу та лікувати діток із постковідним синдромом, передають у пресслужбі мерії міста.

Водночас дитяча лікарка-нефрологиня Марта Секунда радить батькам зважати на стан дітей після перенесеного недуги. Якщо після захворювання зберігаються будь-які патологічні стани зі сторони різних органів та систем, але збудник не виявляється, то йдеться про наслідки захворювання, які можуть називатися постковідним синдромом.

Читайте також: Постковідна депресія: як розпізнати і що робити

«Якщо ви помітили у ваших дітей симптоми порушення загального самопочуття – напади слабкості, болі в м’язах тощо, психоемоційні проблеми, в тому числі депресивні настрої, симптоми, пов’язані з ускладненнями дихальної системи, будь-які неврологічні прояви – болі голови, порушення зору тощо, то слід обов’язково звернутися за консультацією до медичних спеціалістів. Крім того, можуть виникати симптоми, що пов’язані з ураженням серцево-судинної системи, порушенням роботи шлунково-кишкового тракту та інших органів та систем», - пояснила вона.

Читайте також: Львівські лікарі визначили постковідні стани, якими не можна нехтувати

У лікарні на Орлика є можливість стаціонарного лікування із всебічними обстеженнями (лабораторними та інструментальними) на базі 3-го педіатричного відділення, що дає можливість залучати до консультацій вузьких спеціалістів педіатричного профілю, пройти курс гіпербаричної оксигенації у відділенні гіпербаричної оксигенації (ГБО) та спробувати новітні реабілітаційні технології у відділенні реабілітації.

Телефон для довідок: 293 07 27 – 3-тє педіатричне відділення, 293 07 35, 067 67 10 444 – поліклініка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: