дивись.info

У Львові розшукали юнака, що допомагав рятувати чоловіка, у якого зупинилось серце в трамваї

У Львові розшукали юнака, що допомагав рятувати чоловіка, у якого зупинилось серце в трамваї

Хлопець, який із двома дівчатами-студентками врятували 68-річного чоловіка, якому стало погано під час поїздки львівським трамваєм, також виявився студентом-п’ятикурсником Львівського медуніверситету.

Імені юнака довго не знали, а про рятівниць розповіли у виші наступного дня.

Як кажуть у медуніверситеті імені Данила Галицького, Роман Курнат навчається на 5-му курсі медичного факультету №1.

«Розповів, що нещодавно в Університеті проходив курс реанімації та невідкладної допомоги, відпрацьовував дії на манекенах, а тут довелося вживу. Майже не хвилювався, намагався діяти спокійно та послідовно, як навчали викладачі. Крім медицини захоплюється вирощуванням екзотичних рослин та плодових дерев, адже виріс у селі поблизу Великих Мостів. Навчається на військовій кафедрі – планує після закінчення Університету вступати в Українську військово-медичну академію, щоб стати військовим лікарем», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 22 вересня, у львівському трамваї №2 знепритомнів чоловік. Двоє пасажирок, що їхали в той самий час, почали реанімовувати його. Дівчата, якраз повертались після пар у медичному університеті. Вони там навчаються на шостому курсі медичного факультету. Одна зі студенток — Христина Библик — зробила чоловікові штучне дихання, а закритий масаж серця допоміг зробити ще один пасажир, яким виявився Роман Курна. Реанімовували 68-річного чоловіка впродовж десяти хвилин. За цей час у нього серце зупинялося двічі. Згодом хворого доправили в реанімаційне відділення Львівської обласної клінічної лікарні, де його стан вдалося стабілізувати.

У лікарні розповіли, що на пацієнта очікує непростий шлях до одужання, детальні обстеження і лікування. Чоловік має важку серцеву недостатність і порушення серцевого ритму, що й спричинило таку критичну ситуацію. Адже у листопаді торік він переніс інфаркт міокарда, кажуть медики.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.