На Львівщині запрацює «гаряча лінія» з допомоги людям з постковідним синдромом

телефон3
Фото з відкритих джерел

В межах інформаційної компанії з превенції постковідного синдрому в області працює безкоштовна «гаряча лінія».

Про це повідомляє ЛОДА.

Благодійна організація «Благодійне товариство «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» м. Львів» в партнерстві з Львівським обласним центром контролю та профілактики хвороб МОЗ України за підтримки департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської облдержадміністрації, запустили безкоштовну гарячу лінію щодо поширення коронавірусної інфекції COVID-19.

Її метою є надання консультаційних послуг для осіб, які  перебувають в групі ризику щодо поширення легеневих захворювань, перебувають на етапі лікування, або перехворіли легеневими захворюваннями та мають постковідні симптоми.

«Зважаючи на актуальність запитів щодо подолання постковідного синдрому, було критично необхідне впровадження діяльності гарячої лінії. В процесі виконання проєкту «Інформаційна кампанія щодо превенції постковідного синдрому у населення Львова та Львівської області» було поширено понад 15 тис. інформаційних матеріалів, що стосуються гарячої лінії з приводу поширення коронавірусної інфекції COVID-19. Інформуванням охоплено приблизно 50 тисяч населення міста та області, розповсюджено 10 тис інформаційних матеріалів, зокрема, серед відвідувачів закладів соціального захисту та клієнтів закладів охорони здоров’я» - розповів голова правління Благодійної організації «Благодійне товариство «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» м. Львів» Дмитро Тигач.

Гаряча лінія працює за номером телефону 0800-300-232 (безкоштовно) з 8:00 – 20:00 год.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: