У міській раді Львова змінився склад депутатських комісій

IMG_6206

Депутати Львівської міської ради депутати внесли зміни до структури та персонального складу постійних комісій.

Зокрема, ротацію своїх представників у комісіях вирішила провести фракція «Європейська Солідарність».

Відтак, зі складу комісії фінансів та планування бюджету вийшли депутати Ольга Посипанко, Тетяна Шевченко та Юрій Гринів.

Ольга Посипанко працюватиме в комісії архітектури містобудування та розвитку територій. Тетяна Шевченко — в комісії комунального майна ресурсів та історичного середовища, Юрій Гринів — в комісії культури, молоді, спорту та зовнішніх зв'язків.

Натомість до бюджетної комісії включили Назара Бербеку, який перед тим працював у комісії архітектури, містобудування та розвитку територій, Петра Адамика, який раніше був у комісії культури, молоді, спорту та зовнішніх зв'язків та Олену Пелех, яка до того працювала в комісії комунального майна, ресурсів та історичного середовища.

«Ми на фракції прийняли рішення, що з метою обміну досвідом будемо час від часу проводити ротацію членів фракції у різних комісіях Львівської міської ради» – пояснив голова фракції «Європейська Солідарність» Петро Адамик.

«Дуже хороша ініціатива. Я би попросив усіх за це проголосувати, тому що ми поважаємо позицію фракції, а вона має право приймати рішення про ротацію своїх членів. Думаю, що такі речі можуть брати на озброєння і Самопоміч, і Варта, і Голосі, і Свобода, щоб люди могли пройти обкатку по різних комісіях. І це буде корисно», – заявив міський голова Андрій Садовий.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: