Професорка львівського університету стала срібною призеркою чемпіонату світу з плавання

Stepa_22.12.2021_01-2a6f32df

Фінал чемпіонату пройшов у курортному містечку Сома Бей у Єгипті, на березі Червоного моря

Професорка кафедри педагогіки і психології Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Наталія Степанченко повернулася додому зі срібною медаллю чемпіонату світу 2021 року Oceanman – всесвітнього організатора змагань з плавання на відкритій воді.

, розповіли на сторінці вишу.

«Цього року ми знову можемо привітати професора кафедри педагогіки і психології нашого Університету, доктора педагогічних наук, Відмінника освіти України – Степанченко Наталію Іванівну, яка на дистанції 5 км показала другий результат у своїй віковій категорії та здобула срібну медаль фіналу чемпіонату світу Oceanman-2021», - йдеться в повідомленні.

Брати участь у змаганнях фінальної частини чемпіонату світу на дистанціях 5 км та 10 км могли тільки плавці, що були кваліфіковані на змаганнях з Oceanman упродовж 2021 року. Загалом за нагороди вели боротьбу понад 3000 представників із 45-ти країн світу віком від восьми до 70-ти років.