Торік 133 спортсменам Львівщини присвоїли нове спортивне звання

_1642164434_612x321_3_0_nw
Фото: ЛОДА

За рік звання майстрів спорту України присвоїли 104 спортсменам Львівщини. Найбільше нових майстрів спорту з’явилось у велоспорті, вільній боротьбі, веслуванні, кінному спорті, важкій атлетиці та художній гімнастиці.

Майстрами спорту міжнародного класу за рік стали 25 спортсменів Львівщини, з них: п’ятеро - санкарі, четверо - борці, троє - кіокушинкай каратисти, по двоє - велосипедисти, лучники, представники універсального бою, борчиня самбо, п’ятиборець, важкоатлет, веслувальник, волейболіст, борець на українських поясах та майстриня гирьового спорту, повідомили в управлінні молоді та спорту облдержадміністрації.

Звання Заслуженого майстра спорту України торік присвоїли велосипедистці Олені Старіковій, веслувальнику Віталію Вергелесу, тенісисту Віктору Дідуху та стронгмену Володимиру Рекші.

Тож загалом спортивні звання присвоїли 133 спортсменам.

Заслуженими тренерами України стали Ірина Руда — перша тренерка бронзової призерки Чемпіонату Європи з художньої гімнастики Марії Височанської. Також звання отримав Євген Болібрух, тренер чемпіонки Європи та срібної призерки Олімпійських Ігор з велоспорту Олені Старікової. А Степан Ткачишин став Заслуженим як перший та чинний тренер чемпіонки Європи до 23 років з вільної боротьби Оксани Чудик.

Андрій Сальва отримав звання заслуженого за тренування чемпіонів Європи з боксу Олега Гічви та Івана Романіва, Андрій Гентош - за тренування віцечемпіонів світу з важкої атлетики серед юніорів Володимира та Богдана Гозів. Олег Лещишин як тренер бронзового призера Паралімпійських Ігор з легкої атлетики Романа Павлика, а Андрій Федина - за тренування чемпіонів світу з веслування серед молоді Василя Смілки, Віталія Бистревського та Олександра Зайцева. Микола Залигін став заслуженим у зв‘язку з перемогою велосипедиста Андрія Ганзіна на Кубку націй.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: