За час війни 70 тисяч українців отримали меддопомогу у Львові

лікар
Фото ілюстративне.

За час повномасштабного вторгнення росії в Україну у Львові медичну допомогу отримали 70 тисяч українців, які були змушені покинути свої домівки.

Про це повідомляє ЛМР.

«Ми багато працюємо у наданні медичної допомоги вимушено переміщеним людям. Це і невідкладна допомога, і профілактика, і планова вакцинація дітей. Це допомога дітям, жінкам і породіллям, допомога всім, хто її потребує», - зауважує керівниця управління охорони здоров’я Львівської міської ради Леся Кобецька.

Так, за час війни 4324 вимушено переміщених українців госпіталізували до лікарень Львова з різними травмами і пораненнями (зараз на лікуванні перебуває 277 людей, інших уже виписали). За амбулаторною допомогою в поліклініки звернулись 49245 українців, з них 6634 – діти, 1813 – вагітні жінки. Мобільні бригади на пунктах реєстрації та тимчасового перебування надали допомогу 17686 людям, з них 60 – за останню добу.

До слова, у міських поліклініках діти мають змогу отримати планові профілактичні щеплення від інфекційних недуг. Для цього потрібно звернутися у найближчу поліклініку від місця свого перебування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: