Студенти Нью-Йорка зібрали кошти на апарат для порятунку українських діток у Львові

12-9a6eadcf
Фото: ЛМР

Студентська організація American Students for Health університету штату Нью-Йорк в Стоуні-Брук зібрала кошти на сучасний веносканер «AIMVEIN PRO 2.0 PLUS» для лікування новонароджених діток Центру неонатології дитячої лікарні святого Миколая у Львові.

Одним із організаторів цього збору був 19-річний студент Даніель Разгоняєв, який народився у США, але за походженням – українець, пише пресслужба ЛМР.

Він дуже хотів допомогти, тому з друзями оголосили збір коштів. Відтак, усі зібрані гроші вони передали у БФ «Крила надії», щоб придбати це обладнання.

Веносканер «AIMVEIN PRO 2.0 PLUS» – це апарат, що потрібен для візуалізації кровоносних судин у дітей, зокрема, новонароджених, під час забору крові чи венепункції. Адже вени в них – майже непомітні. Сканування дозволяє мінімізувати біль і травматизацію під час таких процедур.

«Настуні, крихітній дівчинці, вже трішки більше двох тижнів. Після народження у дитини розвинулось одне з найтяжчих захворювань неонатального періоду – синдром аспірації меконію. Її лікування триває, і зараз дівчинка вчиться дихати та їсти самостійно. Кожні кілька днів Насті встановлюють катетер для введення необхідних ліків. А веносканер – це можливість зменшити кількість проколів та біль, якого може завдавати процедура для крихітки», - пояснюють у Центрі неонатології дитячої лікарні святого Миколая Першого медоб’єднання Львова.

До слова, саме такої допомоги щодня у Центрі неонатології потребує до 30 немовлят.

Читайте також: На Львівщині без електроенергії 718 населених пунктів, - Козицький

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: