У Львові завершується підготовка пілотного проєкту концесії з будівництва підземного паркінгу на пл. Є.Петрушевича

visualparkingpetrushevycha1-81931ef1
Візуалізація ЛМР

У Львові завершують підготовку пілотного проєкту концесії (основний тип державного-приватного партнерства) з будівництва підземного паркінгу на площі Є.Петрушевича. Завершено підготовку техніко-економічного обґрунтування проєкту. А сьогодні виконком затвердив Висновок про доцільність його реалізації.

Тож, як пояснила керівниця юридичного департаменту Гелена Пайонкевич, далі відповідну ухвалу винесуть на розгляд сесії міської ради, а відтак – проєкт реалізовуватимуть на умовах договору концесії, пише пресслужба ЛМР.

Зі слів Андрія Павліва, начальника управління інвестицій та проектів департаменту економічного розвитку ЛМР, архітектурна концепція проєкту передбачає будівництво інвестором підземного однорівневого паркінгу площею 3017,39 м.кв, який буде знаходитися у верхній частині площі. Сама площа буде збережена і навіть збільшена за рахунок ліквідації надземного паркінгу, який зараз там знаходиться. Також він зазначив, що враховуючи існуючі виклики, паркінг виконуватиме функцію захисної споруди цивільного захисту (укриття) у випадку ракетних загроз. Тому підготовку проєкту було продовжено під час військового стану.

Відео: Андрій Андрух

«Загальна вартість проєкту становить 150 млн грн. Кількість паркомість, які буде облаштовано – 100, і 20 з них будуть із зарядками для електромобілів. Якщо ухвала буде підтримана депутатським корпусом – розпочнеться підготовка концесійного конкурсу для залучення інвестора (концесіонера). А безпосередня реалізація проєкту може розпочатися наступного року», - розповів Андрій Павлів.

Він також пояснив, що інвестор отримуватиме дохід за рахунок плати користувачів за паркування, а також за надання послуг із зарядки електромобілів. Державна та міська фінансова участь не передбачається. Земельна ділянка та споруда паркінгу залишаться у власності громади. Інвестор отримує їх на праві користування.

Усіх зацікавлених інвесторів просять звертатися до офісу управління інвестицій та проектів за тел: +38 032 254 60 06 або на email: [email protected].

Будівництво підземного паркінгу на пл. Є.Петрушевича
Візуалізація ЛМР

Читайте також: На Львівщині буде новий графік вимкнення світла: що змінилося

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: