Як росія викрадає українських дітей

дитина

Центр національного спротиву продовжує фіксувати злочини російської влади на тимчасово окупованих територіях.

Про це повідомляє ЦНС.

Так, згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду, насильницька передача дітей з однієї етнічної групи до іншої є ознакою геноциду. Окупанти не віддають дітей Україні, а навмисно вивозять якомога далі від Батьківщини.

Йдеться як про учнів інтернатів, де навіть не всі діти є сиротами. Їх потім усиновлюють у рф, адже мета росіян асимілювати таких дітей аби вони забули своє коріння. Для збільшення таких показників навіть існує програма фінансування родин, які погодяться усиновити українську дитину.

Також існує практика утримання українських дітей в заручниках, коли їх після медогляду відправляють «на лікування» у віддалені райони рф й потім не повертають батькам, поки ті самостійно їх не заберуть. Надалі батькам забороняють повернутись додому через «воєнний стан» на ТОТ.

Відповідальною за міжнародний злочин є уповноважена при президенті рф за правами дитини марія львова-бєлова, яка раніше особисто «усиновила» 16 річного хлопчика з Маріуполя. В коментарях вона сама зізнається, що викрадені діти «спочатку не люблять рф», але потім «інтегруються».

Проте її попередниця анна кузнєцова, яка наразі є депутатом парламенту окупантів, також вчиняє геноцид. Зокрема напередодні вона вивезла на «оздоровлення» 11 дітей з Маріуполя.

ЦНС закликає батьків на ТОТ ігнорувати медогляди російської сторони, адже ті використовують це як привід для депортації дітей, та за можливості залишити регіон до моменту його звільнення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: