У львівському парку створили оздоровчі стежки довжиною майже 7 кілометрів

photo_2022-12-29_15-41-54
Фото Романа Балука

У Замарстинівському парку Львова презентували мережу оздоровчих стежок - теренкурів.

Про це розповіли у міськраді 29 грудня.

Пояснюють, що територією парку прокладено чотири маршрути, що передбачають три рівні складності та відрізняються довжиною, рельєфністю і кутом нахилу. Загальна довжина теренкурів – майже 6,7 км.

«Надалі управління архітектури та урбаністики передбачить, як облагородити доріжки, аби по них можна було пройти у різну погоду. Ми спільно подумаємо, як зробити покриття трішки твердішим, але природнім. Також ми розглядаємо можливість створення сенсорного саду. Сад-город з пахучих трав, злаків та дерев різних видів, зокрема хвойних, - це чудова ідея для реабілітації», - розповіла заступниця начальника управління екології та природних ресурсів Оксана Луцко.

Теренкури Замарстинівського парку відповідають загальній тематиці парку та є «Гетьманськими». Кожен маршрут названий на честь гетьманів України, імена яких також зустрічаються у топонімічних назвах району: І. Мазепи, П. Орлика, Б. Хмельницького та П. Сагайдачного. На маршрутах можна зустріти й «Гетьманські дуби».

До слова, до створення оздоровчих стежок долучились медики та фахівці із реабілітації.

Нагадаємо, теренкуром називають особливу методику лікування, в основі якої лежать піші прогулянки, підйоми і спуски по горбистій місцевості за спеціальними маршрутами. При цьому людський організм отримує дозоване навантаження, що сприяє розвитку витривалості, поліпшенню роботи серцево-судинної, дихальної системи та інших органів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: