Срібною призеркою чемпіонату Європи з карате стала львів'янка

юлія крот (1)

Спортсменка зі Львова Юлія Крот стала срібною призеркою чемпіонату Європи з карате серед кадетів, юніонів та молоді. Змагання пройшли у Ларнаці, що на Кіпрі.

Про це повідомили у мерії 7 лютого.

Дівчина виступає у категорії юніорки (куміте, U-18, + 66 кг). Тренують Юлію Крот Антон Нікулін та Денис Копитко.

У фіналі змагань вихованка спортивного клубу «Юніон» мінімально поступилася спортсменці з Італії – 0:1.

Близьким до медалі був ще один вихованець спортивного клубу Максим Стеців (куміте, кадети, до 52 кг). У бронзовому фіналі Максим мінімально поступився представнику Чехії. Тренують Максима Стеціва Ілля Нікулін і Віталій Кульба.

Нагадуємо, на чемпіонаті України з самбо серед юніорів перемогла збірна Львівщини.