Школяр із Львівщини потрапив у десятку найкращих в Україні з пішохідного туризму

image-58
Фото: Beautyhub

11-класник зі Славської громади на Львівщині Віктор Скільський, який є вихованцем гуртка Пішохідний туризм» став одиним із десятки найкращих в Україні у цьому виді спорту.

Про це повідомили у департаменті освіти та науки військової адміністрації регіону 28 лютого.

Хлопець здобув чимало нагород на змаганнях та став одним з найкращих на Всеукраїнському рівні.

2022 року він був переможцем обласних змагань з пішохідного туризму «Славське збирає друзів». Отримав першість серед юнаків на дистанції з пішохідного туризму у відкритому Кубку Львівської області зі спортивного туризму.

Був учасником збірної команди Львівської області 2021 року і брав участь у Чемпіонаті України з пішохідного туризму серед учнівської молоді, де показав гідний результат і, попри свій юний вік, потрапив в 10-ку найкращих.

«Моє захоплення спортом розпочалось з футболу та лижного спорту. Згодом я почув, що іде набір на гурток з пішохідного туризму. Мій вчитель запропонував мені долучитись і я погодився та почав займатися в гуртку. Мені стало цікаво спробувати свої сили в новому виді спорту та довести самому собі, що я можу розвиватись в новому для мене напрямку та займати високі місця на змаганнях. Захоплення цим спортом створює особливу атмосферу, яка не лише спонукає мене працювати далі, але й робить це частиною мого життя. Мені цікаво пробувати свої сили на різних дистанціях, особливо на складніших, ніж ті, що вже доводилось проходити. Мене приваблюють складні маршрути, кроспохід, рятувальні та орієнтувальні роботи», - згадує Віктор.⠀

Нинішнього року хлопець завершує навчання в школі. Планує добре скласти національний мультипредметний тест та вступити до вищого навчального закладу.

Зізнається, що, можливо, стане рятувальником.

«Досвід та навички, які я здобув завдяки пішохідному туризму, дуже допоможуть мені в цьому. Я б хотів подивитись, як цей спорт розвивається в інших країнах, які в них рятувальні роботи, які дистанції. Я хочу і надалі здобувати суддівські цілі, виграти Чемпіонат України з пішохідного туризму і самому собі довести, що можу брати місця не лише на обласних змаганнях, а й на вищих рівнях і, можливо, навіть дійти до Чемпіонату світу», - поділився юнак. ⠀

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: