На Львівщині стане легше розвивати мережу ЦНАПів

Untitled
Фото: ЛОДА

Львівська область є одним з лідерів щодо кількості місць надання адміністративних послуг серед інших регіонів України

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

Однією з важливих цілей реалізації Регіональної програми інформатизації «Цифрова Львівщина» є розвиток мережі належних ЦНАП у територіальних громадах області. Відповідно до законодавчих вимог у кожній спроможній громаді мають створити ЦНАП. 

Особливістю останніх двох років стало їх утворення у ТГ, збільшення кількості адміністративних послуг, які повинні надаватися, створення територіальних підрозділів та віддалених  робочих місць адміністраторів.

14 березня Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 230 та вніс зміни до Порядку виконання повноважень Державної казначейської служби. Зміни дозволять використати залишки субвенції з державного бюджету, а також кошти з обласного та місцевих бюджетів на розвиток мережі ЦНАП. Детальніше – за посиланням

Нагадуємо, Львівщина є одним з лідерів щодо кількості місць надання адміністративних послуг серед областей.  Станом на початок цього року у громадах Львівщини створили 250 відповідних осередків, зокрема, 59 ЦНАПів, 16 ТП, 174 ВРМів та 1 мобільний ЦНАП. 

Суб’єкти звернень за рік отримали 723 762 послуги, основна кількість яких (майже 74%) стосується найбільш запитуваних груп, зокрема: реєстрації місця проживання, актів цивільного стану, бізнесу, нерухомості, послуги соціального характеру і щодо земельних питань, паспортні послуги.

Читайте також про головні події за добу на Львівщині

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: