У британській розвідці назвали причину уповільнення російського наступу на Бахмут

1000_545_1671483891-4077
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Ситуацію також посилила напруженість у відносинах між Міноборони росії та групою Вагнер, які надають війська у цьому секторі.

Наступ російських військ на місто Бахмут Донецької області практично зупинився через значне виснаження армії рф, повідомляє Міністерство оборони Великої Британії.

Відзначається, що штурм російськими військами міста Бахмут на Донбасі значною мірою зупинився. За даними британської розвідки, це, ймовірно, насамперед, є наслідком значного виснаження російських сил.

Однак, зазначають у Міноборони Британії, Україна також зазнала значних втрат під час оборони міста.

"Ситуація в росії також, ймовірно, погіршилася через напруженість у відносинах між Міністерством оборони росії та групою Вагнера, які надають війська в цьому секторі" - йдеться в огляді.

Британська розвідка вказує, що росія, ймовірно, змістила свій оперативний фокус на Авдіївку, що на південь від Бахмута, і на сектор Кремінна-Сватове на півночі - райони, де росія, швидше за все, прагне лише стабілізувати лінію фронту.

"Це свідчить про загальне повернення до більш оборонного оперативного плану після непереконливих результатів спроб росії провести загальний наступ з січня 2023 року" - йдеться в огляді.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: